ZOBACZ OFERTĘPodłogi

Szeroki wachlarz produkowanych przez nas desek podłogowych z naturalnego drewna. Nasze podłogi spełniają najśmielsze oczekiwania klientów podkreślając niezwykly charakter wnętrz.

Będąc producentem podłóg drewnianych z dużym doświadczeniem oferujemy podłogi wysokiej jakosci w 100 % z naturalnego drewna: dębu i jesionu. 

W naszej ofercie znajdą Państwo deski lite, deski warstwowe, jodłę francuską oraz parkiety.

 

Deska lita

To produkt wykonany z jednolitego drewna łączący piękno naturalnego drewna z nowoczesną technologią, dzięki której produkujemy deski zachowujące walory praktyczne i estetyczne.

Deska podłogowa wykonana z litego drewna w przekroju składa się ze spodu, pióro-wpustu oraz górnej warstwy zwanej użytkową. Podłogi takie mają zwykle warstwę użytkową o grubości od 5 do 7 milimetrów, co gwarantuje, że w przyszłości będzie można taką podłogę cyklinować nawet 3-4 razy.

Deska podłogowa warstwowa

Deskę warstwową wykonujemy z dwóch lub nawet trzech warstw drewna. Na deskę składa się z reguły warstwa wierzchnia o grubości 4-6mm wykonana z drewna szlachetnego (głównie dębu i jesionu). Spodnia warstwa podłogi oraz część, w której znajduje się pióro-wpust wykonane są z wysokiej jakości sklejki wodoodpornej, która jest prasowana krzyżowo, dzięki czemu, podczas użytkowania deska warstwowa jest odporna na odkształcenia.

W związku z tym, deska warstwowa jest polecana na ogrzewanie podłogowe.

Jodła francuska

Jodełka francuska czyli wzór ułożenia podłogi, w którym deszczułki są zacięte pod kątem 45°, po złożeniu deski tworzą między sobą kąt 90°.
Jodełka węgierska czyli wzór ułożenia podłogi, w którym deszczułki są zacięte pod kątem 60°, po złożeniu deski tworzą między sobą kąt 120°.

  

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto