ZOBACZ OFERTĘProdukty z drewna na zamówienie

U źródła naszych starań leżą pasja i umiłowanie drewna.

Kluczem do sukcesu naszej działalności jest doskonałe drewno, które pochodzi w znakomitej większości z lasów świętokrzyskich. Posiada ono nie tylko znakomitą opinię wśród ekspertów leśnictwa, ale przede wszystkim podlega naszej starannej selekcji na wszystkich etapach produkcji. Pozwala nam to na zachowanie wysokiej jakości poprzez dobranie surowca do wymagań Klienta oraz standardów technologicznych. Dzięki temu wszystkie materiały, które stosujemy w całym procesie produkcji oceniamy nie tylko pod względem zdrowotnym, wytrzymałości i wymiarów, ale także pod względem estetycznym (barwa, usłojenie, faktura).

Odpowiadając na zmieniające się wymagania rynku oraz indywidualne oczekiwania naszych Klientów staramy się stale udoskonalać i rozszerzać asortyment wyrobów. W chwili obecnej firma nasza jest przygotowana nie tylko do produkcji seryjnej i powtarzalnej, ale także do wykonywania niepowtarzalnych projektów specjalnie pod zamówienie Klienta. Minimum produkcyjne w takich przypadkach to 1 (słownie: jedna) sztuka! Drewno to szlachetny materiał, wymagający cierpliwości, precyzji i doświadczenia. To samo podejście stosujemy do naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wszystkie niezbędne elementy wyposażenia wnętrza, zapewniając sobie możliwość eleganckiej i stylowej aranżacji salonu, sypialni, łazienki czy jadalni z wykorzystaniem drewnianych detali wykonanych specjalnie pod Państwa zamówienie, ale także gwarantujemy naszym Klientom indywidualne podejście i wycenę materiałów z drewna według przygotowanych przez Was projektów.

Dbając o wysokie standardy magazynowania, przygotowania drewna oraz precyzyjnej jego obróbki, troszczymy się także o jakość, trwałość oraz piękną i ciepłą kolorystykę. Tworzymy z drewna dzieła sztuki użytkowej, które będą służyły Waszym rodzinom przez pokolenia. Z myślą o spadkobiercach naszego dziedzictwa, tworzymy wyroby solidne i oparte na rodzimych surowcach.