O nas

Nasza pracownia stolarska od 15 lat zajmuje się drewnem, począwszy od jego przetarcia po gotowy produkt. Sami przecieramy, selekcjonujemy, suszymy, obrabiamy oraz projektujemy. Jesteśmy również otwarci na pomysły i projekty Klientów, architektów oraz projektantów wnętrz.

Pracownia powstała z pasji do drewna, dzięki czemu dbamy o trwałość, funkcjonalność i estetykę. Nie jest nam obce łączenie drewna z różnymi materiałami takimi, jak: stal, szkło, płyta MDF oraz sklejka. Lite drewno kojarzone głównie ze stylem rustykalnym nabiera nowoczesności i idealnie wpisuje się we współczesne wnętrza.

Dzięki nieustającemu rozwojowi wiedzy oraz technologii profesjonalnej obróbki drewna, nasza firma może się dziś poszczycić udziałem w wielu unikalnych przedsięwzięciach budowlanych w Polsce i zagranicą, w których drewno jest kluczowym budulcem.

Dziś oferujemy Państwu deski podłogowe, schody, drzwi oraz drewniane elementy wyposażenia wnętrz takie, jak: meble, kuchnie, stoły, blaty, zabudowy. Wytwarzamy w różnych gatunkach drewna, dzięki czemu możemy idealnie dobrać produkt do Państwa gustu oraz przeznaczenia.

Naszym atutem jest wszechstronność, ręczne wykonanie, możliwość realizacji nietypowych zamówień, a także indywidualne podejście do potrzeb Klienta i obróbki drewna. Dzięki tym zaletom możecie Państwo liczyć na unikalne realizacje w swoim otoczeniu.

Dbając o wysokie standardy magazynowania, przygotowania drewna oraz precyzyjnej jego obróbki, troszczymy się także o jakość, trwałość oraz piękną i ciepłą kolorystykę. Tworzymy z drewna dzieła sztuki użytkowej, które będą służyły Waszym rodzinom przez pokolenia. Z myślą o spadkobiercach naszego dziedzictwa, tworzymy wyroby solidne i oparte na rodzimych surowcach.

Zapraszamy do naszego pawilonu wystawowego znajdującego się w CENTRUM BARTYCKA w Warszawie, ul. Bartycka 24/26 pawilon nr 8 i 9.

Produkujemy w województwie świętokrzyskim.